Bordrox Bordro Hizmetleri ve Şartlar

0
32

Firmamız tarafından profesyonel olarak sağlanan Bordrox bordro hizmetleri oldukça geniş bir alanı kapsar. Bordro tanım itibariyle bir işverenin çalıştırdığı işçiye yaptığı iş yahut verdiği hizmet karşılığında aylık olarak düzenli bir biçimde ödediğini gösteren çizelgedir. Bu çizelgede aylık ödenen ücret, bütün vergiler ve kesintiler yer alır. Ayrıca işçinin çalıştığı süre zarfında, rutin olarak belli aralıklarla değişik ve düzenlemelerin yapılması gerekir. Yani aslında kısaca ifade etmek gerekirse, Bordo çeşitleri bir iş yeri hesabının tüm ayrıntılarını takip eden ve gözden kaçırmamak için organize edilmiş bir belgelerdir.

Bizler geniş vizyon ve güncel yaklaşımlar sunan profesyonel çalışma kadromuzla bordro hizmeti dahil pek çok İş Hukuku alanında sizlere faydacı yaklaşımlar tasarlıyoruz. Hukuki ve kanuni yasal süreçlere hakim, pratik fikirlerle işçi ve işveren için profesyonel desteği Bordrox bordro hizmetleri bünyesinde sağlamaktayız. Kendimize misyon edindiğimiz müşteri memnuniyeti ve mağduriyetlere karşı da netice odaklı hizmetlerimiz ile; yurt içi ve yurt dışı kaynaklı şirketlere de danışmanlık vermekteyiz. Bordro Çeşitleri  hakkında detaylar aşağıda yer alır.

Bordrox Bordro Çeşitleri

Ücret bordroları ve maaş bordroları olmak üzere iki başlıkta karşımıza çıkan bordro çeşitleri; elbette işveren ya da işçilerin durumu ile işin içeriğine göre değişiklikler gösterebilir.

Ücret bordrosu; işverenin her ay çalıştırmakta olduğu işçisine ödemek zorunda olduğu bedeli ve kesintileri gösterir.

Maaş bordrosu ise; işverenin işçiye ödemekle yükümlü olduğu ücreti konu alır.

Bordro Hizmetleri Nasıl Hazırlanmalıdır?

İşverenin, işçisine  yasalarla düzenlenmiş ve korunan ücret yükümlülüğünü ödediğine dair adeta delil niteliğinde olan bordro kavramı ciddi bir düzenleme gerektirir. Bordro çeşitleri, gerek işçi ve gerekse işverenin birbirlerine olan güveninin somutlaşmış halidir. Bu nedenle muhasebe departmanı ya da ilgili birimlerinin işidir. Dolayısıyla firma hesaplarındaki hak ediş tahakkuklarına ek olarak yasal kesintiler gibi önemli işlemlerin de eksiksiz olarak düzenlenmesi Bordrox bordro hizmetleri  tarafından kusursuzca yerine getirilir.

Bordrox Bordro Hizmetleri Düzenlemesi

Bir iş yerinde çalışan işçilerin maaş, ikramiye ve vergi kesintilerine dair kayıt altında tutulan tüm finansal belgelerin toplamı bordroyu oluşturur. Bordro; işveren kişi tarafından düzenlenmesi gereken ve  işçinin de  imzasına ihtiyaç duyulan bir belgedir. Bu nüshalardan her biri işçiye de verilir. Resmi evrak özelliği taşıyan düzenleme evrakı olmasından dolayı oldukça önem taşır. İşin ehli olan Bordrox bordro hizmetleri ailesi olarak bizler, sektörün önde gelen yegane firması iddiamızı her zaman korumaktayız. Siz danışanlarımızın tüm iş yasasına dair soru ve sorunlarını, takip gerektiren yasal süreç ve resmi kayıtlarını çözüm odaklı yol izleme tutkumuz ve iş disiplinimizle sonuçlandırıyoruz.

Siz de bordro hizmetleri ve bordro çeşitleri hakkında bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabiliriz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz