Global Payroll Hizmeti

0
160

Nasıl ki her iş alanında uluslararası boyutta düşünmek önemlidir. Bordro hizmetlerinde de global payroll son derece önem taşıyan bir konudur. Uluslararası alanda şirketlerin vergi ödemeleri, işçilerin hakları, gelir-gider dengesi gibi konulardaki uygulamalarını bilerek siz de küresel çapta bordro hizmeti alabilirsiniz. Özellikle de yurt dışı ortaklı bir firma iseniz global bordro çalışmaları sizin için son derece önemlidir. Ayrıca pratik birkaç analiz ile İK süreçlerinizi de çok daha pratik şekilde yönetmeniz mümkün olur. Out source bordro hizmeti yanında küresel bordro hizmeti de almak, size uluslararası alanda bir ayrıcalık kazandırır.  Uluslararası pazarda atacağınız adımlar için en minimal harcamaları yaparak en doğru hamlelerde bulunabilirsiniz. Bunun için küresel anlamda iş hayatını takip eden ve en son mevzuata uygun bir sistemle bordrolama hizmeti alarak firmanızı rakiplerinizden daha avantajlı bir konuma getirebilirsiniz. Kısaca: “Neden global payroll hizmeti almalısınız?” sorusunu böylece yanıtladıktan sonra bu hizmetle yapabileceklerinize de değinelim.

Global Bordro ile Yapabilecekleriniz

Ticari anlamda faaliyet gösteren ya da herhangi bir alanda iş yapan aktif bir firma iseniz mutlaka yıl içinde ödemeniz gereken vergileriniz olacaktır. Bir de çalışan maaşları, gelirler ve giderler gibi birçok parasal süreci yönetmeniz gerekir. Bu durumda size bir vergi beyannamesi takibi ve iş süreçlerini yönetmek için bulut sistemli pratik bir yönetim paneli gerekir. Global bordro sistemleri ile ihtiyacınız olan bu yönetim sürecini oldukça rahat bir hale getirebilirsiniz. Neden global payroll hizmeti almanız gerektiği konusunda ayrıca ifade edilebilecek önemli bir konu daha var. Siz işinize odaklanırken global bordrolama danışmanları, sizin için çalışmaya devam eder. Böylece son güncellemelere uygun olarak işçi haklarına dair yapmanız gerekenleri, yeni işe alımlarda takip edilecek süreçleri sizin adınıza yapabilirler. Bu sistemi kullanarak hizmet veren bordro danışmanlık firmaları, kafa karışıklığı, yanlış hesap gibi durumlar yüzünden ödenecek cezalar olmadan sadece işinizi yapmanıza yardım ederler.

Neden Global Payroll Hizmetleri?

Global bordro hizmetleri birçok farklı dilde alınabilir. Farklı dillere entegre edilebilen bu sistem sayesinde bordro düzenlemeleri, dünya çapında optimize edilebilir. Bu sayede özellikle yabancı ortaklı şirketler için iş süreçleri daha rahat kontrol edilebilir bir hal alır. Neden global payroll hizmetleri almanız gerektiğini şu maddeler halinde ifade edebilmek mümkündür:

  • İş maliyetlerinin hesaplanması ve buna uygun bir çalışma planı hazırlanması
  • İşe alımlarda yetenekli ve uzun süreli çalışma potansiyeli bulunabilecek kişilerin seçilmesi yani bir nevi yetenek analizi yapılması
  • Ülkelerdeki ortalama mesai süresi analizi
  • Çalışanların demografik özelliklerinin (yaş, cinsiyet, eğitim düzeyi vs.) analizi
  • Faaliyet göstereceğiniz alanda olası risklerin, avantajların, çalışacağınız sektör için püf noktalarının analizi bu bordrolama hizmeti alınmalıdır.

Global bordro hizmetleri için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz